Rejestracja pojazdów

Oferujemy Państwu usługę rejestracji aut sprowadzonych z Ameryki północnej na terenie Niemiec. Pomagamy uzyskać Niemieckie dokumenty z którymi bez obaw przed Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska można legalnie zarejestrować pojazd w Polsce – brak weryfikacji pochodzenia auta, brak nakazu zezłomowania pojazdu, brak dotkliwej kary finansowej).

Wykonujemy rejestrację aut pochodzących z USA, Kanady oraz innych zakątków Europy i świata.
Przygotowujemy za Państwa wszystkie dokumenty, wykonujemy wszystkie czynności potrzebne do zarejestrowania pojazdu na terenie Europy. Z takimi dokumentami bez problemu można zarejestrować pojazd w każdym Państwie Europy.

Pomagamy w rejestracji pojazdów powypadkowych z TITLE SALVAGE, Certificate of destruction, Certificate for parts only, Junk Title, nie dających zarejestrować się w Polsce.

Pojazd należy dostarczyć do naszej firmy. Po dostarczeniu pojazdu sporządzamy protokół przyjęcia pojazdu wraz dokumentami po czym wykonujemy zdjęcia. Pojazd przechodzi wszystkie czynności związane z uzyskaniem dokumentów. Odbierasz samochód z kompletem dokumentów pozwalających na rejestrację na terenie Niemiec. Po zarejestrowaniu i uzyskaniu dokumentów pojazdu można go zarejestrować w każdym Państwie Europy bez weryfikacji pochodzenia (na przykład Stanów Zjednoczonych USA).

!!! WAŻNE !!!
Do uzyskania Niemieckiego dowodu rejestracyjnego BRIEF wymagany jest meldunek w Niemczech.

Pomagamy również w sprawach urzędowych :

  • Uzyskanie meldunku na terenie Niemiec
  • Rejestracja pojazdu w urzędzie
  • Zaświadczenia z urzędu Celnego

(Usługi dodatkowo płatne)

Dysponujemy własnym Holownikiem – Autolawetą (przystosowaną do transportu bardzo niskich pojazdów), istnieje możliwość odebrania pojazdu spod Państwa domu i odstawienia go po wykonanej usłudze rejestracji. Szanujemy Państwa cenny czas i wykonujemy usługę door to door.

(Usługa dodatkowo płatna)

Czego potrzebujemy od Ciebie do zarejestrowania twojego samochodu?
– Dowód osobisty lub paszport ( ważny jeszcze minimum 6 miesięcy – w przypadku rejestracji na terenie Niemiec )
– Potwierdzenia meldunku
– Umowa kupna lub faktura zakupu pojazdu
– Potwierdzenie odprawy celnej
– Certyfikat pojazdu ( title )
– Sprawny technicznie samochód

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub osobiście w naszym biurze w Szczecinie.

Zapraszamy

Kontakt w sprawie rejestracji pojazdów

Telefon .: 732 885 885