Rejestracja pojazdów

Oferujemy Państwu usługę rejestracji aut sprowadzonych z Ameryki Północnej w Niemczech. Pomagamy uzyskać Niemiecki dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu z którymi bez obaw przed Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska można legalnie zarejestrować pojazd w Polsce – brak weryfikacji pochodzenia auta, brak nakazu zezłomowania pojazdu, brak dotkliwej kary finansowej).

Wykonujemy rejestrację aut pochodzących z USA, Kanady oraz innych zakątków Europy i świata.
Przygotowujemy za Państwa wszystkie dokumenty, wykonujemy wszystkie czynności potrzebne do zarejestrowania pojazdu na terenie Niemiec i Europy. Z takimi dokumentami bez obaw i problemu można zarejestrować pojazd w każdym Państwie Europy nawet w Polsce.

Pomagamy w rejestracji pojazdów powypadkowych z TITLE SALVAGE, Certificate of destruction, Certificate for parts only, Junk Title, nie dających zarejestrować się w Polsce.

Pojazd należy dostarczyć do naszej firmy. Po dostarczeniu pojazdu sporządzamy protokół przyjęcia pojazdu wraz dokumentami po czym wykonujemy zdjęcia. Pojazd przechodzi wszystkie czynności związane z uzyskaniem dokumentów. Odbierają Państwo pojazd z kompletem dokumentów pozwalających na rejestrację na terenie Niemiec lub Europy (brief). Po zarejestrowaniu i uzyskaniu dokumentów pojazdu można go zarejestrować w każdym Państwie Europy bez weryfikacji przez urzędników pochodzenia pojazdu (na przykład Stanów Zjednoczonych USA).

!!! WAŻNE !!!
Do uzyskania Niemieckiego dowodu rejestracyjnego BRIEF, NIE JEST wymagany meldunek w Niemczech. Jest to opcja dla osób, które nie planują na stałe rejestrować auta w Niemczech, a w innym kraju Europy.

Pomagamy również w sprawach urzędowych :

Uzyskanie meldunku na terenie Niemiec
Rejestracja pojazdu w urzędzie
Zaświadczenia z urzędu Celnego
(Usługi dodatkowo płatne)

Dysponujemy własnym Holownikiem – Autolawetą (przystosowaną do transportu bardzo niskich pojazdów), istnieje możliwość odebrania pojazdu spod Państwa domu i odstawienia go po wykonanej usłudze rejestracji. Szanujemy Państwa cenny czas i wykonujemy usługę door to door.

(Usługa dodatkowo płatna)

Czego potrzebujemy od Ciebie do zarejestrowania twojego samochodu?
– Dowód osobisty lub paszport ( ważny jeszcze minimum 6 miesięcy – w przypadku rejestracji na terenie Niemiec )
– Potwierdzenia meldunku
– Umowa kupna lub faktura zakupu pojazdu
– Potwierdzenie odprawy celnej
– Certyfikat pojazdu ( title )
– Sprawny technicznie samochód

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub osobiście w naszym biurze w Szczecinie.

Zapraszamy